Sonoyuncu Hediye Kodu

Merhabalar sevgili minecraft sonoyuncu oyuncuları. Sizlere göstereceğim yöntem ile bedava pelerin, skin, vip, kanat ve SC kazanabilirsiniz. Aşağıdaki linki kullanarak bedava hediye kodunuzu alabilirsiniz.

Sonoyuncu hediye kodu adresine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ve tek kullanımlık olan kodu yine hesabınıza girerek bozdurabilirsiniz.

Minecraft’ın en son anlık görüntüsü güncellemesi 19w07a, bazı kurnaz oyuncuların oyun içi TV’ler oluşturmasına izin veren çalışma biçimini değiştirdi. Oyuna sevimli tilkiler de ekleyen yeni güncelleme, resimleri birden fazla dokuya ayırıyor.
Bu güncellemeden önce, minecraft’taki resimler tek bir doku kullanılarak oluşturuldu. Bu yeni değişiklik, modders’ın oyun içi TV’ler ve bilgisayar monitörleri oluşturmasına izin verdi.
Reddit kullanıcı Hopeabandoner onu Minecraft oynarken pixelated Minecraft YouTube video izlemek için izin bir monitör yarattı. Sanırım çocuklar buna “meta”diyorlar.
Başka bir Reddit kullanıcısı ShaneH7646, tüm Bee filmini yeni özelliği kullanarak minecraft’a koydu.
Şimdiye kadar gördüğüm Minecraft’taki en iyi görünümlü oyun içi TV, 2017ı0n kullanıcısına aittir. Birden fazla resim çerçeveleri kullanarak yerçekimi Falls ıntro yüksek kaliteli bir kopyasını oynamak başardık. Bir kullanıcı “benim TV daha iyi resim kalitesi ” yorumladı.”
Bu yeni hile serin olsa da, çıkarmak için çok fazla kaynak gerektirir. 30 çerçeveden oluşan bir video, 100 MB alan üzerinde sürebilir. Sunuculardaki bu daha büyük dosyaların birçoğu performans sorunlarına neden olabilir.
Belki gelecekte, Minecraft bu özelliği daha iyi optimize ettiyse, bazı sunucuların veya dünyaların yeni oyunculara kuralları ve yönergeleri açıklayan kısa oyun içi videolar oluşturduğunu görebiliyorduk.
Ya da Millet sadece Bee filmi oynayan bir grup TV kuracak.
Güncelleme Tarihi :

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir